Аукціон з продажу необробленої деревини у Львові

Продаж необробленої деревини у Львові відбувається на аукціоні УЕБ. Продаж на біржі — це непростий та важкий крок, який нарешті вирішив зробити український уряд у минулому році. Тоді лісозаготівлі продаються різними способами, але не завжди чесно. Електронні аукціони допомагають вивести ринок з тіні, забезпечити рівноправні умови для учасників та легально наповнити державний бюджет. Згідно зі статистичними даними, лише два роки тому загальний дохід від продажу деревини досяг більше 14 мільярдів українських гривень. Чому уряд вирішив змінити правила? Через відсутність чесних та прозорих правил компетентні органи можуть незаконно покласти до кишень тисячі гривень.

Це працює так: у Львові часто продають необроблену деревину без аукціону. У будь-якому регіоні покупець (як правило, приватна деревообробна компанія) змушений підписувати контракт безпосередньо з управлінням лісового господарства. У той же час вони часто приймають неприйнятні умови — непрозорі ціни, завищені витрати та недостатня якість сировини.

Переваги співпраці з електронним майданчиком УЕБ

Співпраця з біржею принесла величезні переваги учасникам ринку. Сучасні антикорупційні стартапи, створені в Україні, стали взірцем для боротьби з корупцією у всьому світі. Щодня через електронні аукціони успішно продають сотні державної та комунальної власності. Сам процес є повністю прозорим. Аукціони контролюються не лише відповідними регуляторними органами, а й простими громадянами. На щастя, лише за чотири роки на спеціальних платформах, включаючи УЕБ, було проведено понад 290 000 онлайн-аукціонів, а бюджет країни поповнився більше 28 мільярдами українських гривень. Майже всі аукціони з продажу необробленої деревини у Львівській області та інших регіонах, що використовують систему УЕБ, викликали справжній інтерес у учасників. Покупцям більше не потрібно приймати речі від нечесних продавців.

Рік тому в Україні було проведено понад 900 тендерів, під час яких лісозаготівельні компанії в основному продавали велику кількість круглих колод (від 150 кубів). Зараз їх загальний дохід складає майже 300 мільйонів українських гривень, з них понад 10 мільйонів українських гривень. Його оплачує покупець на офіційному веб-сайті.

Якщо вас зацікавила ця інформація, переходьте за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/u-lvovi-auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-prohodit-na-tb/.

Похожие записи

Як придбати арештоване майно

Насправді арештоване майно є досить цікавим та перспективним ринком, котрий на території нашої країни лише починає активно розвиватися. Наразі придбати його практично неможливо, адже активно задіяні певні коруптивні схеми, котрі

Торги природним газом

Сектор торгівлі природним газом може виявитися досить цікавим для багатьох компаній, котрі постійно потребують данного матеріалу у своїй діяльності. Ви маєте розуміти, що даний сегмент може стати для вас дійсно

Разновидности кроссовок для современных людей

Мы давно привыкли к тому, что используем кроссовки не по назначению. Они перестали быть спортивными, поэтому больше всего используются в повседневной жизни. Все виды кроссовок поделены на: простые, городские и