Процедура експертної оцінки нерухомості в Дніпрі

Незалежна оцінка нерухомості в м. Дніпро – це необхідна послуга для приватних та державних установ. Процедуру проводять перед продажем, купівлею або здачею в оренду споруд та приміщення для того, щоб виявити точну ринкову ціну. Оцінка проводиться по відношенню до майна, яке знаходиться на балансі лікарень шкіл, комунальних підприємств. Надають послугу спеціалісти Української Універсальної біржі.

Процедура оцінки нерухомості в Дніпрі

Покупка майна держави часто дозволяє знайти цікаві для інвестицій приміщення, ділянки землі, транспортні засоби. Їх вартість буде набагато нижчою від аналогічних об’єктів, якими володіють приватні особи.

Експертну оцінку часто замовляють власники малого бізнесу, котрі відкривають аптеки, салони краси, кафе, майстерні різного типу. Їх вартість буде значно нижчою якщо порівняти з аналогічними об’єктами, котрі належать приватним особам.

Оцінити вартість об’єкту необхідно у таких випадках:

 • Покупки, продажу, дарування, успадкування майна.
 • Якщо потрібно отримати кредит під заставу нерухомості.
 • Потрібно виявити вартість частини житла для суду.
 • Під час приватизації та страхування.
 • Для укладення договору іпотеки.
 • Під час виконавчого провадження та проведення прилюдних торгів майном, яке було попередньо арештоване.
 • Якщо необхідно визначити розміри збитків.
 • При внесенні до статутного фонду товариства.

Замовити послуги можна, якщо ознайомитися с особливостями процедури на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-dnepre/.

Чому варто вибрати експертів біржі

Українська Універсальна біржа не один рік працює на благо економіки країни. Спеціалісти пройшли навчання в відповідних ВУЗах та надають кваліфіковану допомогу з оцінки майна. Якщо звернутися до них, то можна розраховувати на:

 1. Консультацію та відповіді на будь-які запитання.
 2. Професіональну допомогу. Фахівці мають багаторічний досвід.
 3. Швидкість роботи. Висновок експертів захистить від проблем у майбутньому та буде наданий за короткий строк.
 4. Демократична вартість.
 5. Доступність послуги для багатьох міст країни.

Під час укладення договору зі спеціалістами біржі для оцінки майна, клієнт має надати документи та виконати всі умови. Результати будуть отримані швидко та відрізняються високою точністю.

Похожие записи

Prozorro змогли продати за рік при пандемії на 30 мільярдів

У країні було проведено 148 тисяч закупів в період ковідних заходів, це відбувалося з березня 2020 року по березень 2021. Сума, виручена за все продажу дійшла до 30 мільярдів гривень.

Интересные факты

Трата большего количества денег, чем можно позволить Кредитные карты и улыбчивые сотрудники банков с радостью помогут вам оказаться в долговой яме. Ведь человек, не желающий стать успешным, не хочет понять

Що треба знати про тендерну систему

Тендерна система може принести вам чимало ефективних перспектив, котрі реально здатні будуть вивести вас на якісно нові результати. Система торгів у цій категорії може принести вам оптимальні результати. Спробуйте адаптуватися