Процедура експертної оцінки нерухомості в Дніпрі

Незалежна оцінка нерухомості в м. Дніпро – це необхідна послуга для приватних та державних установ. Процедуру проводять перед продажем, купівлею або здачею в оренду споруд та приміщення для того, щоб виявити точну ринкову ціну. Оцінка проводиться по відношенню до майна, яке знаходиться на балансі лікарень шкіл, комунальних підприємств. Надають послугу спеціалісти Української Універсальної біржі.

Процедура оцінки нерухомості в Дніпрі

Покупка майна держави часто дозволяє знайти цікаві для інвестицій приміщення, ділянки землі, транспортні засоби. Їх вартість буде набагато нижчою від аналогічних об’єктів, якими володіють приватні особи.

Експертну оцінку часто замовляють власники малого бізнесу, котрі відкривають аптеки, салони краси, кафе, майстерні різного типу. Їх вартість буде значно нижчою якщо порівняти з аналогічними об’єктами, котрі належать приватним особам.

Оцінити вартість об’єкту необхідно у таких випадках:

 • Покупки, продажу, дарування, успадкування майна.
 • Якщо потрібно отримати кредит під заставу нерухомості.
 • Потрібно виявити вартість частини житла для суду.
 • Під час приватизації та страхування.
 • Для укладення договору іпотеки.
 • Під час виконавчого провадження та проведення прилюдних торгів майном, яке було попередньо арештоване.
 • Якщо необхідно визначити розміри збитків.
 • При внесенні до статутного фонду товариства.

Замовити послуги можна, якщо ознайомитися с особливостями процедури на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-dnepre/.

Чому варто вибрати експертів біржі

Українська Універсальна біржа не один рік працює на благо економіки країни. Спеціалісти пройшли навчання в відповідних ВУЗах та надають кваліфіковану допомогу з оцінки майна. Якщо звернутися до них, то можна розраховувати на:

 1. Консультацію та відповіді на будь-які запитання.
 2. Професіональну допомогу. Фахівці мають багаторічний досвід.
 3. Швидкість роботи. Висновок експертів захистить від проблем у майбутньому та буде наданий за короткий строк.
 4. Демократична вартість.
 5. Доступність послуги для багатьох міст країни.

Під час укладення договору зі спеціалістами біржі для оцінки майна, клієнт має надати документи та виконати всі умови. Результати будуть отримані швидко та відрізняються високою точністю.

Похожие записи

Регистрация в Liberty Reserve

1 Заходим по ссылке www.libertyreserve.com  2 Видим страницу регистрации. И так, вводим: First Name — Ваше имя («Sergey», «Svetlana») Last Name — Ваша Фамилия («Ivanova») E-mail Ваш действующий e-mail адрес Re-enter

Аукціон з продажу необробленої деревини у Львові

Продаж необробленої деревини у Львові відбувається на аукціоні УЕБ. Продаж на біржі — це непростий та важкий крок, який нарешті вирішив зробити український уряд у минулому році. Тоді лісозаготівлі продаються

Державні закупівлі на Прозорро

Сектор державних закупівель на порталі Прозорро є досить привабливим і може принести вам непогані результати у перспективі. Варто просто більш уважно поставитись до роботи з ним та спробувати зрозуміти, чим