ProZorro.Sale: що це таке?

У 2019 засоби масової інформації часто рекламували портал ProZorro.Sale. У 2020 році ця тенденція дещо знизила оберти, тому до цих пір велика кількість людей не знає, для чого взагалі був розроблений представлений портал, і яку користь він несе, враховуючи, що на розробку були витрачені кошти з державного бюджету.

ProZorro.Sale: призначення

Портал ProZorro.Sale — це державна система електронних аукціонів, що дозволяє знайти і придбати майно, арештоване у боржників. У 2019 була представлена ​​бета-версія, а потім — повноцінний продукт, розвиток якого триває і по нинішній день.

Основне призначення ProZorro.Sale полягає в забезпеченні прозорих умов придбання майна, що є конфіскованим. Раніше такої можливості не було, і це не дивлячись на спроби державних чиновників вплинути на ситуацію.

Раніше виграш лота на державному аукціоні ще не гарантував можливість отримання товару. Деякі корумповані співробітники могли списати майно з аукціону, передавши його зацікавленій особі за солідну фінансову винагороду. Через це в бюджеті утворювалася величезна діра, а спроби проінспектувати стан справ або виявлялися невдалими, або навмисно гальмувалися тими ж зацікавленими особами.

переваги ProZorro.Sale

У порівнянні з попередньою версією онлайн-аукціону конфіскованого майна, запущеного Міністерством юстиції в 2016 році, використання ProZorro.Sale характеризується масою відмінних переваг.

  1. Повна прозорість кожної угоди. У будь-який момент можна проконтролювати поточний стан лота, а після його завершення — побачити офіційні документи про зміну права власності (актуально для відповідного типу майна).
  2. Безпека ведення торгів. Всі важливі персональні дані про кожного зареєстрованого користувача підлягають шифрування за найсучаснішими криптографічним технологіям.
  3. Привабливі ціни. Тут є можливість зробити покупку за ціною, на 20-50 відсотків нижче ринкової. У деяких випадках мова йде про багаторазове зниження вартості лота в порівнянні з цінами на звичайному вторинному ринку.Але перед тим як почати участь, слід прочитати додаткову інформацію про правила та особливості торгів uub.in.ua.

Похожие записи

Как выбрать подходящий городской рюкзак

Покупка рюкзака – это процесс, который трудно назвать слишком сложным. Изначально кажется. Что проблемы здесь как таковой нет. Если же чуть более углубится тему и говорить конкретно о категории городских

Особенности современных сервисов доставки цветов

Современная отрасль сервиса постепенно развивается и вы то и дело можете заметить, как на арене появляется все больше различного рода ресурсов, которые занимаются преимущественно доставкой цветов на дом. Если вы

Як працювати на платформі ТБ УЕБ

Якщо ви вирішили приймати участь у торгах на платформі Української енергетичної біржи, то вам необхідно дізнатись процедуру прийняття участі в електронному аукціоні. Зараз актуальним є ринок електроенергії за двосторонніми договорами,