Prozorro змогли продати за рік при пандемії на 30 мільярдів

У країні було проведено 148 тисяч закупів в період ковідних заходів, це відбувалося з березня 2020 року по березень 2021. Сума, виручена за все продажу дійшла до 30 мільярдів гривень.

Які були закупи?

В кінці березня минулого року, було проведено закупів від COVID-19 в лікарні і інші центри за допомогою чиновників, замовники змогли отримати можливість стати володарями товарів і також послуг з переліку, все це без торгів і за договорами спеціального прямого призначення.

Закупівлі такого роду відзначаються особливо, їх можна відстежувати і аналізувати. Але важливо позначити, що сума закупів може бути зовсім не рівної всім витратам на боротьбу з вірусом. Але при цьому, процедура є можливістю. Замовники можуть купувати все найнеобхідніше, що потрібно робити при звичайних процедурах і це можна було купувати на аукціонах. Спираючись на статистику можна відразу заявити про те, що найбільш знаковим місяцем для закупів все ж став грудень.

В кінці року замовники намагалися дуже максимально і швидко витратити всі кошти, які можуть бути виділеними. У грудні було укладено безліч великих угод, які були пов’язані з коронавірусів. В кінці року видалася можливість придбати автомобілі швидкої допомоги, витративши на це 728 мільйонів гривень.

Найбільше було витрачено саме на комп’ютерні томографи, тобто більше 2 мільярдів гривень. Все також спиралося на тести по COVID-19 і була створена вакцина від коронавируса Sinovac Biotech, були вкладені 840 мільйонів гривень на апарати штучного дихання, всі ці кошти були заплановані ще в період пандемії.

Друге місце за кількістю договорів зайняла Київська міська та державна адміністрація. Всі ці підприємства і установи замовили товарів більш ніж на 1 мільярд гривень. На фармацевтичну продукцію та особливі лікарські апарати було витрачено приблизно 411 мільйонів гривень.

Третє місце в замовленні було віддано МВС, саме ця структура замовила коштів на боротьбу з коронавірусом більше 1 мільярда гривень. Правоохоронні органи змогли придбати засоби захисту, а також медичне обладнання. Цей замовник був одним з найбільших і засоби індивідуального захисту для МВС.

Вся актуальна інформація про проведення торгів є в Асоціації біржових та електронних майданчиків aeaep.com.ua.

Похожие записи

Разновидности кроссовок для современных людей

Мы давно привыкли к тому, что используем кроссовки не по назначению. Они перестали быть спортивными, поэтому больше всего используются в повседневной жизни. Все виды кроссовок поделены на: простые, городские и

Причины, которые мешают людям достичь успеха

Давайте попробуем разобраться в причинах, которые мешают людям достичь успеха и, соответственно, приводящих к бедности. *Лень – кто-то однажды сказал: «Нищета – это труд лени”. Действительно, людям свойственно говорить и мечтать

Торги природним газом

Сектор торгівлі природним газом може виявитися досить цікавим для багатьох компаній, котрі постійно потребують данного матеріалу у своїй діяльності. Ви маєте розуміти, що даний сегмент може стати для вас дійсно