Як працювати на платформі ТБ УЕБ

Якщо ви вирішили приймати участь у торгах на платформі Української енергетичної біржи, то вам необхідно дізнатись процедуру прийняття участі в електронному аукціоні. Зараз актуальним є ринок електроенергії за двосторонніми договорами, тому ми зазначимо як приклад саме цей сегмент ринку.

Для того, щоб взяти участь в електронному аукціоні УЕБ в якості покупця, вам необхідно перш за все ознайомитись із головним документом організації – регламентом. В ньому зазначені все етапи та нюанси використання сервісу, тому не варто нехтувати вивченням корисного матеріалу.

Після цього, відповідно до правил платформи, до шостої години вечора, того робочого дня, який йде перед настанням аукціону, ви маєте укласти договір із компанією. Відповідно до цього договору ви просите приєднати вас до системи проведення онлайн-аукціонів на підставі заяви про приєднання.

Щоб подати заяву необхідно перейти на головну сторінку офіційного сайту УЕБ (www.ueex.com.ua) та завітати в розділ «Акредитації». В цьому розділі обираєте пункт «Доступу до торгів електричною енергією» та заповнюєте анкету. До цієї анкети додається архів із вашими відсканованими документами.

Разом з тим, обов’язково пройдіть програму навчання яку підготували працівники товарної біржи. Це значно спростить вам подальшу діяльність на платформі, допоможе розібратись із всіма інструментами сервісу та надасть додаткові поради по функціоналу. В результаті ви отримаєте унікальний логін та пароль від облікового запису, через який ви будете здійснювати свою діяльність на сайті.

Якщо ви пройдете всі етапи реєстрації та навчання, вам буде відкрито можливість для прийняття участі в торгах електроенергією за двосторонніми договорами. В подальшому вам залишиться лише стежити за графіками нових аукціонів та отримувати вигідні пропозицію для купівлі електричної енергії.

Графік на проведення торгів електричною енергією за двосторонніми договорами затверджує аукціонний комітет Української енергетичної біржи. Він публікується на сайті після погодження календарних подій із керівництвом сервісу. Радимо підписатись на автоматичну розсилку новин, в яких ви постійно будете отримувати достовірну інформацію про нові тендери.

Похожие записи

Які документи підлягають присяжному перекладу

Присяжний переклад – це один з популярних видів послуг на сьогодні. Згідно з статичними показниками, таким типом перекладу частіше за все цікавляться людьми, які мають бажання виїхати за кордон. Цілі

Що треба знати про тендерну систему

Тендерна система може принести вам чимало ефективних перспектив, котрі реально здатні будуть вивести вас на якісно нові результати. Система торгів у цій категорії може принести вам оптимальні результати. Спробуйте адаптуватися

Особенности перевода соглашений, договоров и других документов

Перевод любого документа – это сложный процесс, требующий совершенных знаний обеих языков. Когда речь заходит о работе с договорами и различными соглашениями, то помимо знания языков от переводчика требуются и