Як працювати на платформі ТБ УЕБ

Якщо ви вирішили приймати участь у торгах на платформі Української енергетичної біржи, то вам необхідно дізнатись процедуру прийняття участі в електронному аукціоні. Зараз актуальним є ринок електроенергії за двосторонніми договорами, тому ми зазначимо як приклад саме цей сегмент ринку.

Для того, щоб взяти участь в електронному аукціоні УЕБ в якості покупця, вам необхідно перш за все ознайомитись із головним документом організації – регламентом. В ньому зазначені все етапи та нюанси використання сервісу, тому не варто нехтувати вивченням корисного матеріалу.

Після цього, відповідно до правил платформи, до шостої години вечора, того робочого дня, який йде перед настанням аукціону, ви маєте укласти договір із компанією. Відповідно до цього договору ви просите приєднати вас до системи проведення онлайн-аукціонів на підставі заяви про приєднання.

Щоб подати заяву необхідно перейти на головну сторінку офіційного сайту УЕБ (www.ueex.com.ua) та завітати в розділ «Акредитації». В цьому розділі обираєте пункт «Доступу до торгів електричною енергією» та заповнюєте анкету. До цієї анкети додається архів із вашими відсканованими документами.

Разом з тим, обов’язково пройдіть програму навчання яку підготували працівники товарної біржи. Це значно спростить вам подальшу діяльність на платформі, допоможе розібратись із всіма інструментами сервісу та надасть додаткові поради по функціоналу. В результаті ви отримаєте унікальний логін та пароль від облікового запису, через який ви будете здійснювати свою діяльність на сайті.

Якщо ви пройдете всі етапи реєстрації та навчання, вам буде відкрито можливість для прийняття участі в торгах електроенергією за двосторонніми договорами. В подальшому вам залишиться лише стежити за графіками нових аукціонів та отримувати вигідні пропозицію для купівлі електричної енергії.

Графік на проведення торгів електричною енергією за двосторонніми договорами затверджує аукціонний комітет Української енергетичної біржи. Він публікується на сайті після погодження календарних подій із керівництвом сервісу. Радимо підписатись на автоматичну розсилку новин, в яких ви постійно будете отримувати достовірну інформацію про нові тендери.

Похожие записи

Особенности профессиональной проверки моряков

Сегодня профессия моряка достойна особого внимания и уважения. Но, для того чтобы стать настояшим и ответственным моряком, потребуется получить дополнительное образование. Важно выучить большое количество полезного и важного материала. Одним

Особенности выбора запчастей для сельскохозяйственной техники

Если вам предстоит найти качественные детали для вашей техники, то прежде всего вам важно будет сделать все от вас зависящее, чтобы результат мог вас в итоге порадовать. Ведь есть много

ТОП запчастей к культиваторам от УкрАгроПостач

Работа и эффективность культиватора напрямую зависит от условий, в которых он применяется. Такая техника, как и все остальное сельскохозяйственное оборудование. Нуждается в своевременном техническом обслуживании. Замена запчастей – это один